Twój rower, twój wybór

Lekka konstrukcja, duże koła (28 cali) z ogumieniem pośrednim między rowerem trekkingowym, a górskim sprawiają, że jest to rower przeznaczony do jazdy na leśnych ścieżkach oraz drogach asfaltowych. Podczas jazdy w piaszczystym i grząskim terenie koła zapewniają dobrą stabilizację. Rower crossowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują wyspecjalizowanego modelu, cenią sobie wolność wyboru drogi i gwarancje komfortu jazdy.

Wygodne siodełko, kierownica z możliwością dostosowania jej wysokości do potrzeb rowerzysty zapewnia doskonałą ergonomię jazdy. Lekka waga sprawia, że rower rozpędza się w szybkim czasie, łatwo na nim pokonywać wzniesienia. Rower jest wyposażony w przerzutki, które sprawiają, że poradzi on sobie nawet w trudniejszych warunkach. Dzięki amortyzatorom rowerzysta w znacznie mniejszym stopniu odczuwa nierówności terenu, co ma duże znaczenie w jeździe zarówno po mieście jak i terenie.

Sport i rekreacja

Rower charakteryzujący się sportowym wyglądem pasuje idealnie do użytkownika w każdym wieku, możliwość wybrania koloru z szerokiej oferty pozwoli użytkownikowi wyróżnić się na trasue. Uniwersalny rower, który sprawdzi się idealnie zarówno na rodzinnej wycieczce, jak i szybkim wypadzie za miasto. Istnieje możliwość zamontowania fotelika dziecięcego, świetna zwrotność i stabilizacja zapewni bezpieczeństwo oraz pewność jazdy. Doposażony w sakwy pozwala w wygodny sposób przewieźć bagaż. W zależności od naszych potrzeb rower idealnie wpasowuje się w potrzeby rowerzysty.

https://swiatrowerow.com.pl/rowery/kross